Výživové poradenství

Současný způsob života nám způsobuje stále větší problémy s udržením si dobré fyzické kondice, optimální váhy a s tím související zdravotní stav. Výživové poradenství  je jednou z cest, jak našemu tělu pomoci.
Internetové výživové poradenství je určeno všem, kteří pro svoji časovou vytíženost nemají čas navštěvovat poradny výživových poradců, nebo žijí v místech, kde taková poradna není a mají pocit, že potřebují optimalizovat  svoji stravu, ať už z důvodu  redukce hmotnosti, nebo pro udržení si  své váhy, chtějí jíst zdravěji.
Poradce pro výživu  Vás povede na cestě k vytyčenému cíli. Na základě analýzy Vašeho současného životního stylu, zhodnotí stav a navrhne řešení, ať už jde o snižování, udržení váhy, případě optimalizaci stravy, která budou odpovídat Vašim individuálním potřebám. Dodá Vám psychickou podporu a pomůže Vám při zavádění nových stravovacích návyků a při překonávání úskalí, které tato změna provází.
Zhubnout nebo se začít zdravěji stravovat, nelze zvládnout hned. Jde vždy o delší období, v kterém oceníte podporu , pomoc a individuální přístup odborníka.

Jaké programy nabízíme:

Balíček 1 - Osobní plán:

Balíček 2 - E-jídelníček

Balíček 3 - Osobní konzultace

Dotazník

Nabídka pro firmy:
Nabízíme preventivní programy podpory zdraví zaměstnanců  zaměřené  na  zvyšování imunity, odolnosti organizmu, snižování nemocnosti.

Těšíme se na spolupráci s Vámi
Mgr. Alena Klucová

E-mail: info@alifecompany.cz